HUAWEI FUSION MODULE 2000

FusionModule2000, kabinler, güç kaynağı ve dağıtımı, soğutma, kablolama, yönetim ve diğer alt sistemler ile entegre edilmiş yeni nesil bir modüler veri merkezi çözümüdür. Tek veya çift sıra, soğuk veya sıcak koridorlarla esnek dağıtım sağlar. Maksimum BT güç yoğunluğu raf başına 21 kW'tır. Tek modüller küçük ve orta ölçekli veri merkezlerine (toplam BT yükü ≤ 128 kW, alan ≤ 300m2) uygulanabilir ve çoklu modüller, devlet, finans ve diğer endüstriler gibi büyük kurumların gereksinimlerini karşılayan büyük bir veri merkezi oluşturmak için kullanılabilir.

HUAWEI FUSION MODULE 800

Huawei FusionModule800 yerden tasarruf etmek için Güç Dağıtım Birimi (PDU), Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Ortam İzleme, Hassas Kontrollü Klima ve Kabin Sistemleri ve Soğuk Hava Koridorundan oluşan akıllı ve kompakt yeni nesil bir veri merkezi çözümüdür. Maksimum 12 kabini destekleyebilen tek bir modül ve 25 kW BT yükü (T3: IT yükü ≤ 21 kW) ile her iki tarafa esnek bir şekilde yerleştirilebilir. Her kabin için maksimum güç yoğunluğu 7 kW / R'dir (T3: ≤ 6 kW). Sıcak ve soğuk koridor muhafazası aynı zamanda enerji tasarrufu yapmak ve gürültüyü azaltmak için çalışır, bu da FusionModue800'ü finans, eğitim, sağlık, kamu güvenliği, fabrikalar, kobiler ve daha birçok sektör için uygun hale getirir.

HUAWEI FUSION MODULE 5000

FusionModule5000 akıllı modüler veri merkezi, soğutulmuş su soğutmalı uygulama senaryoları için profesyonel olarak tasarlanmış, yeni nesil, büyük ölçekli bir veri merkezi tesisi çözümüdür. FusionModule5000, BT kabinleri, güç kaynağı ve dağıtımı, kablolama, yönetim sistemleri ve soğutma ile son derece entegredir. Tek veya çift sıra, soğuk veya sıcak koridorlarla esnek konuşlandırma sağlar. ISS'ler, devlet, eğitim, sağlık hizmetleri, finans ve telekom gibi sektörler için büyük ölçekli veri merkezi gereksinimlerini karşılayacak şekilde BT rafı başına maksimum güç 21 kW, ve modül başına maksimum güç 310 kW'a kadardır.

HUAWEI FUSION MODULE 500

FusionModule500 ağırlıklı olarak finans, devlet, eğitim, sağlık, kamu güvenliği ve küçük ve orta ölçekli işletmeler gibi sektörler için entegre bir altyapı çözümü sağlamak üzere uç şubelerde kullanılmaktadır. FusionModule500, geleneksel veri merkezi yapım modlarının dışına çıkar ve güç dağıtımını, UPS'i, izlemeyi ve bataryaları tek bir kabine entegre ederek, ayak izi ve maliyetleri büyük ölçüde azaltır. Tüm bileşenler prefabrik, önceden kurulmuş ve önceden test edilmiştir. Kurulum ve dağıtım, hızlı servis sunumu ve toplu çoğaltma gereksinimlerini karşılayarak, saha yerinde iki saat içinde tamamlanabilir. Bir akıllı yönetim sistemi ve mobil İşletme ve Bakım uygulaması, büyük şubelerin uzaktan ve birleşik yönetimi ve akıllı İşletme ve Bakım, gözetimsiz ekipman odalarına olanak tanır ve İşletme ve Bakım işçilik maliyetlerini azaltır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Modüler Data Center

Modüler Veri Merkezi Çözümleri

Güç Kaynağı (UPS)

Güç Kaynağı Çözümleri

TOP