CSIT BİLİŞİM A.Ş.

Bireyler olarak hayatımız boyunca oluşturduğumuz temel ilke ve değerler bulunmaktadır. Tüzel bir kişilik olan CSIT Bilişim ailesi olarak bizler de ticari hayatımızda temel ilke ve değerlerimizi Şeffaflık, Dürüstlük ve Kalite olarak benimsedik.

Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli çözümler ve hizmetler sunmayı prensip haline getirdiğimizi, gece gündüz demeden Veri Merkezi, Sistem Entegrasyonu ve saha çalışmalarınızda Ankara merkezli bir firma olmamıza rağmen Türkiye’nin her bölgesinde yanınızda olacağımıza söz veriyoruz.

Zaman, Bütçe ve İnsan Kaynağınızı en güzel şekilde değerlendirmeniz için çözümler sunan, deneyimlerini paylaşmayı seven, öğrenmeye hevesli genç bir şirket olarak sizlere “saygı duyuyoruz” ve işimizi “düzgün yapıyoruz.”

Eğitime verdiğimiz önem, yeni ve güvenilir ürün arayışlarımız, test ettiğimiz ve güvendiğimiz çözümleri sizlere sunmamız; işimizi düzgün yapabilmemizi sağlayan etkenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

CSIT Bilişim A.Ş. “Kamu kurum ve kuruluşları ile Sanayi kuruluşlarına Bilişim Teknolojileri alanında düzgün çözüm ve düzgün hizmetler sunabilmek” Misyonu ile var olmuş; 10 yıl içerisinde “Yerli Üretici” ler arasında yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir kuruluş olma yolunda ilerlemeyi Vizyon olarak benimsemiştir.

TS EN ISO 9001

Kalite Yönetim Sistemi

TS EN ISO 27001

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi 

TS EN ISO 14001

Çevre Yönetim Sistemi

TS EN ISO 20000-1

Bilgi Teknolojisi Hizmeti Yönetim Sistemi

TS EN 18001

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi

TS 10002

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

TSE - HYB  12498

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

TOP