VERİ MERKEZİ (DATA CENTER) ÇÖZÜMLERİ

Veri Merkezi (Data Center) kurumunuzda veya işletmenizde bulunan her kullanıcıya çeşitli hizmetler sunduğunuz, uygulamalarınızı barındırdığınız, önemli ve gizli bilgilerinizi sakladığınız, kesintilere tahammülün olmadığı bilişim ekipmanlarının çalışma koşullarının düzgün olması gereken çok önemli bir tesistir.

Kurumunuza ait Veri Merkezinizi, Felaket Kurtarma Merkezinizi veya İş Sürekliliği Merkezinizi yeniden yapmaya veya modernize etmeye ihtiyacınız var ise;

Veri Merkezi Lokasyon Seçimi, Veri Merkezi Yerleşim Planı, Hassas Klima Seçimi, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Seçimleri, Yerleşim Planına ve Cihazların Özelliklerine göre CFD Analizi yapılması, Yapısal Kablolama Planlaması, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Güvenlik Tedbirlerinin alınması, İnşaat işlemleri v.b. konularda tecrübelerimizi sizlerle paylaşırken ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda gelin yıllarca kullanacağınız Veri Merkezinizi uluslar arası standartlar dahilinde birlikte planlayıp hayata geçirelim. Umulmadık bir zamanda  problem çıkacak mı acaba endişesi ile iş yerinizden ayrılmamanızı, korkularınızdan uzak rahat uyumanızı sağlayacak, problemsiz bir şekilde kullanabileceğiniz Veri Merkezini birlikte inşa edelim.

Veri Merkezinizi planlarken; Modüler Veri Merkezi Çözümleri, Konteyner Veri Merkezi Çözümleri, Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri, Hassas Kontrollü Klima Sistemleri, Ortam İzleme ve Denetleme Sistemleri, Güç Dağıtım Üniteleri (PDU), Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Yükseltilmiş Zemin Sistemleri, Yangına Dayanıklı Kapı, Elektrik Dağıtım Panoları, Data Hatlarının Planlanması v.b. konularda bütçelerinize uygun en son teknolojiye sahip sistemlere sahip olmanız için birlikte çalışalım.

Huawei Fusion Modüle 800 (FM800), Huawei Fusion Modüle 2000 (FM2000), Huawei Konteyner Veri Merkezi, Huawei Modüler (UPS) Kesintisiz Güç Kaynakları, Huawei Hassas Kontrollü Klima, Huawei Ortam İzleme Sistemleri, Vertiv Hassas Kontrollü Klima, Vertiv Modüler (UPS) Kesintisiz Güç Kaynağı, Vertiv Ortam İzleme Sistemleri, Eaton Akıllı PDU, Novec Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri gibi ihtiyaçlarınızda en doğru çözümleri sizlere sunacağımızın sözünü şimdiden veriyoruz.

Uptime Enstitüsü Tier I, Tier II, Tier III, Tier IV seviye Veri Merkezi projelerinizde ATD Sertifikalı kadromuz ile sizlerin yanında olmayı istiyor ve çok önemsiyoruz.

TOP